Szanowni Państwo!

Na rynku dostępnych jest wiele produktów ubezpieczeniowych różnych Towarzystw. Niektóre ubezpieczenia mogą być bardzo przydatne - zwiększają poczucie bezpieczeństwa, zabezpieczają majątek, odpowiedzialność cywilną czy finanse firmy, inne natomiast mogą być nieprzydatne i niespełniające potrzeb i oczekiwań. Poznanie ich jest czasochłonne i wymaga specjalistycznej wiedzy.
Jako licencjonowany Broker, pomagamy dobrać najlepszą ochronę od najważniejszych rodzajów ryzyka przy prowadzonej działalności Opracowując indywidualny program ubezpieczeniowy mamy na uwadze jedynie Państwa potrzeby i charakter działalności.  Oceniamy dotychczas posiadane przez Państwa ubezpieczenia, analizujemy występujące u Państwa ryzyka i wskazujemy, które z nich można ubezpieczyć.
Jako broker ubezpieczeniowy jesteśmy niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym. Działamy wyłącznie w imieniu klienta, a nie na rzecz zakładu ubezpieczeń.
Nie oferujemy gotowych produktów ubezpieczeniowych opartych na Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, ale negocjujemy, zmieniamy i rozszerzamy zakres OWU dostosowując go do Państwa potrzeb.
Nasza rola nie ogranicza się wyłącznie do zawierania umów ubezpieczenia - służymy pomocą na każdym etapie: Powyższe usługi są dla Państwa bezpłatne!

Potrafimy znaleźć najkorzystniejszą ofertę, jesteśmy otwarci na nietypowe oczekiwania.


RODZAJE UBEZPIECZEŃ: ORAZ